Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dökülen Kan, alınan Can bizim! Yıkılsın liberal kapitalizm! Tanrı Türkü Korusun ve Yüceltsin.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt Ol
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» karabacak döndddddüüüüüüüüü
Forum Konusunda YARDIM Icon_minitimePerş. Ocak 22 2009, 22:04 tarafından karabacak

» ELVEDA FOTOLARI DELİKURT
Forum Konusunda YARDIM Icon_minitimePerş. Ekim 23 2008, 13:39 tarafından DOQİ

» DEL!KURT Vs MüNo
Forum Konusunda YARDIM Icon_minitimePtsi Eyl. 22 2008, 16:32 tarafından Emhook

» Eflatun (Karabacak)
Forum Konusunda YARDIM Icon_minitimePaz Eyl. 14 2008, 13:33 tarafından gera_mert

» Anti-A Cafe-Niz Sefası
Forum Konusunda YARDIM Icon_minitimeCuma Eyl. 05 2008, 14:14 tarafından Admin

» Anti-A Msn Destek Hattı
Forum Konusunda YARDIM Icon_minitimePerş. Eyl. 04 2008, 12:40 tarafından DOQİ

» Team'in En Cesur ve En Gözü Kara Üyesi
Forum Konusunda YARDIM Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03 2008, 12:41 tarafından Emhook

» 3 Eylül 2008 Çarşamba Günü İftar Yemeği
Forum Konusunda YARDIM Icon_minitimeSalı Eyl. 02 2008, 16:20 tarafından Admin

» Gizem-Gözde-Melis
Forum Konusunda YARDIM Icon_minitimeSalı Eyl. 02 2008, 16:13 tarafından Admin

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

Forum Konusunda YARDIM

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

REP PUANI :
Forum Konusunda YARDIM Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Forum Konusunda YARDIM Right_bar_bleue

Forum Konusunda YARDIM Empty
MesajKonu: Forum Konusunda YARDIM   Forum Konusunda YARDIM Icon_minitimePerş. Ağus. 28 2008, 11:46

Resim gönderebilir miyim?

Gönderdiğiniz mesajla beraber resimde görüntülenebilir. Fakat şu anda panoya doğrudan resim göndermek mümkün değildir. Bu yüzden umuma açık bir web serverinde kayıtlı bir resme link vermeniz gerek, örn. http://www.umuma-acik-server.net/resim.gif. Kendi bilgisayarınızda bulunan bir resme link vermeniz mümkün değil (bilgisayarınız umuma açık bir web serveri olmadığı sürece). Ayrıca, umuma açık olmayan ve sadece şifreyle ulaşılan resimlere link vermek mümkün değildir (örn. hotmail veya yahoo mailboxlarında vs. kayıtlı resimler). Resim görüntülemek için, BBCode ın [img] tag ini yada (müsaade verilmişse) HTML kullanabilirsiniz.

HTML kullanabilir miyim?

Pano yöneticisinin müsaade vermesine bağlıdır, ilgili ayarların tümünü o kontrol eder. Eğer müsaade verilmişse, büyük ihtimalle sadece bazı tag lerin çalıştığını göreceksiniz. Böyle olması güvenlik içindir. Amaç, pano görüntüsünün bozulmasını veya daha değişik sorunların meydana gelmesini önlemektir. Müsaade verilmiş olsa bile, mesaj gönderme formundaki seçenekler sayesinde dilediğiniz mesajlarda HTML i iptal etmeniz mümkündür.,

Pano yöneticileri (administrator) nedir?

Pano yöneticileri, panonun her bölümünde en çok yetkiye sahip olan şahıslardır. Bu kişiler, panonun hertürlü işlevini kontrol edebilir: müsaade verme, yetkilendirme, kullanıcı banlama, kullanıcı grupları yaratma, forum yöneticisi (moderator) yetkilerini verme vs. Ayrıca bütün forumlarda forum yöneticisi (moderator) yetkilerine sahiptirler.

Forum yöneticileri (moderator) nedir?

Forum yöneticileri, günlük olarak forumun çalışmasını kontrol eden şahıslar veya gruplardır. Başlıkları değiştirme ve silme yetkisine sahiptirler. Ayrıca yönettikleri forumdaki başlıkları kilitleyebilir, taşıyabilir, silebilir ve bölebilirler. Genelde forum yöneticilerinin görevi, off-topic, yani başlık konusuyla ilgisi olmayan yanıtların veya hakaret ve saldırı niteliğinde metinlerin gönderilmesini önlemektir.

Kullanıcı derecemi nasıl değiştirebilirim?

Genelde kullanıcı derecenizi doğrudan değiştirmeniz mümkün değil (kullanıcı derecesi, gönderdiğiniz mesajın yanında bulunan isminizin altında ve kullanıcı profili sayfasında görülür). Çoğu mesaj panosunda kullanıcı dereceleri, gönderilen mesajların sayısını veya yetkili üyeleri belirlemek için kullanılır, örn. yöneticiler veya pano yöneticileri özel bir dereceye sahip olabilir. Lütfen gereksiz yere mesaj gönderipte derecenizi yükseltmeye çalışmayın, elde edeceğiniz tek sonuç, yöneticilerin mesajlarınızın sayısını düşürmesi olacaktır.

Kullanıcı ayarlarımı nasıl değiştirebilirim?

Eğer kaydolduysanız bütün ayarlarınız veritabanına kaydedilir. Ayarlarınızı değiştirmek için (genelde sayfaların üst kısmında bulunan) Profil linkini tıklayın. Ayarlarınız buradan değiştirilir.

Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
http://antia.yetkinforum.com

Forum Konusunda YARDIM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Forum Saat i